Galanterie | Textilní Galanterie | Nitě | Tkaniny velkoobchod

Galanterie

Ve své nabídce je také bohatě zastoupena skupina textilní galanterie. Patří sem nášivky, nažehlovačky, etikety, krajky, elastické krajky, lemovky, atlasové stužky, tkalouny užitné i ozdobné, na kalhoty, pasovky a poutka. Veškeré zboží z textilní galanterie nabízíme v mnoha velikostech a šířkách a ve velmi bohaté barevné škále.

Máme širokou barevnou paletu stužek širokých 6 až 100 mm. Dokonale se hodí ke zdobení oblečení jako dekorativní prvek.

V nabídce Polimexu najdete také emblémy jako nášivky na bundy, obuv, sportovní oděvy, čepice, šály atp. Nabízíme vám širokou paletu barev a bohatý výběr vzorů emblémů všeho druhu. Máme vysoce kvalitní nášivky gumové, semišové, saténové, reflexní, jackronové a umělohmotné.

Máme také široké spektrum produktů sloužících k označování oděvů. Obrovský výběr rozlišných cedulek a etiket vám dovolí umístit na výrobcích veškeré potřebné informace. Naše etikety jsou dokonalý způsob, jak produkty propagovat, upoutají pozornost zákazníků na vaše oděvy. Nabízíme rozličné štítky (kartonové, lakované, samolepicí) a cedulky s velikostí, složením a návodem k praní. V stálém prodeji máme několik set rozličných žakárových a ozdobných cedulek. Nabízíme vložky, zejména stříhané a prachové, sloužící k ozdobování oděvů a zdůrazňování značky produktu. Při propagaci vašich produktů budou nepostradatelné. Máme obrovský výběr vzorů a nabídku neustále aktualizujeme.

V naší nabídce jsou navíc také krajky pletené i tkané, bavlněné i z chemických vláken, elastické i stálé. Uplatňují se při výrobě spodního prádla, dámského, pánského i dětského oblečení jako vložky, límečky a také na lemování ubrusů a ložního prádla. V nabídce máme rovněž široký barevný výběr elastických krajek.

V nabídce naší společnosti je úplný výběr reflexních pásek a lemovek používaných při výrobě pracovních oděvů a oblečení pro státní služby (policie, hasiči, záchranáři, pohotovost), cestovních tašek a batohů či dětských aktovek, aby byly lépe vidět a tím pádem, aby se zlepšila bezpečnost silničního provozu, na ulicích při cestě do školy. Odrazové pásky se používají také u sportovních oděvu jako ozdobný prvek, tj. lampasy, proužky, cedulky. V nabídce najdete také lemovky a pásky používané do obuvi, sportovních a pracovních oděvů.

Nabízíme saténové, šifónové a sametové pásky ve všech používaných šířkách. Naše pásky se dokonale osvědčují v praxi, což je dáno vynikající kvalitou. Navíc prodáváme různé vzory výšivek na pásce sloužící k lemování ubrousků, ubrusů, šatů a dalších oděvních výrobků.


Copyrights - Polimex.net - 2010