Tkaniny | Úplety | Nitě | Látky

Tkaniny, Úplety

Nabídka tkanin a úpletů našeho velkoobchodu je mimořádně rozsáhlá. Obsahuje široký profil látek pro komplexní šití oděvů. Námi nabízené tkaniny a úplety jsou cenově zajímavé a jsou vysoce kvalitní. V zájmu našich zákazníků se staráme o to, aby byly vždy dostupné v řadě druhů, gramáží a velmi bohaté barevné škále.

Mezi tkaninami najdete obrovský výběr podšívek, šusťákoviny, mikrovlákna, džínsoviny, manžestrákoviny, moderních bavlněných tkanin, látek na blůzy, žakety, kostýmy, kalhoty, brašnářského materiálu na výrobu tašek a batohů. Naše tkaniny můžeme s úspěchem doporučit výrobcům rozličných sportovních výrobků a bund i dámských, pánských a dětských oděvů na každý den. Vysoká kvalita, konkurenční ceny a plynulé dodávky jsou základem k uspokojování potřeb stovek výrobců oděvů.

Nabízíme také široký výběr úpletů, které jsou při výrobě sportovních oděvů nepostradatelné. Doporučujeme zejména fleece a polyesterovou teplákovinu. Ve své nabídce máme také pruženky a úpletové oděvní vložky. Bohatý výběr barev a různých gramáží vám umožní nákup příslušných úpletů.


Copyrights - Polimex.net - 2010