Zipy | Zdrhovadla | Nitě | Tkaniny velkoobchod

Zipy, Zdrhovadla

Značnou pozornost věnujeme zajištění co největšího výběru zdrhovadel. Díky obrovskému sortimentu zásobujeme zipy jak výrobce oděvů všeho typu, tak i producenty brašen a obuvi.

Kromě univerzální spirálových a kostěných zipů máme v nabídce také řadu druhů zdrhovadel pro zvláštní použití – zipy zpevněné, kryté na pásce nebo na krajce, zámky mosazné, chromované nebo patinované.

Hodné pozornosti jsou také elegantní ozdobné zipy a mimořádně praktická zdrhovadla spirální i kostěná se dvěma jezdci. Doplňkem nabídky jsou odolné pásky a jezdce na zipy. Veškerá nabízená zdrhovadla jsou dostupná v široké barevné paletě a v různých délkách.

Nejobsáhlejší část nabídky zdrhovadel představují spirálové zipy. Plný sortiment obsahuje průřez 27 délek a tři standardní šířky spirály 3, 4 a 5. Díky široké barevné škále a obrovskému výběru se naskýtá mnoho možností uplatnění spirálových zipů.

Zdrhovadla č. 3 se mohou používat u volně nošeného oblečení z lehkých jemných látek (např. blůzky, svetry, pulovry). Zipy č. 4 v sobě díky širší spirále spojují lehkost a estetiku s vysokou pevností. A zdrhovadla č. 5 dobře fungují pod střední a velkou zátěží. Provádějí se ve verzi dělených zipů na bundy, sportovní oděvy, ale i nedělených pro kalhoty, sukně, šaty atp. Mezi nimi najdeme zipy dlouhé až 230 cm, které se používají mj. u turistického vybavení nebo vložek.

Krytá zdrhovadla jsou zipy lehce a středně zatěžované. Kryté zipy se tradičně vyrábějí ve verzi nedělené, kdežto kryté zipy na krajce jsou jak ve verzi dělené, tak i nedělené. Díky speciální konstrukci zajišťující zakrytí spirály je zip po všití prakticky neviditelný (např. u šatů).


Copyrights - Polimex.net - 2010